Під Харковом українські захисники ліквідували командира російської 200-ї окремої мотострілецької бригади - полковника Дениса Курила.

Всього Збройні Сили України знищили дві батальйонно-тактичні групи цієї бригади. Про це Генштаб ЗСУ розповів у зведенні щодо російського вторгнення станом на 12:00 вівторка, 29 березня.

"Саме в боях під Харковом 200-та окрема мотострілецька бригада противника втратила дві батальйонно-тактичні групи і особисто командира бригади полковника Дениса Курила. Втрати однієї 200-ї бригади склали понад 1500 військовослужбовців", – йдеться в повідомленні.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує обстрілювати Харків та місто Барвінкове поблизу Ізюму з авіації та артилерії. Крім цього, російські окупанти не залишають спроб захопити місто Ізюм на Харківщині.

"Тривають бої в районі населених пунктів Кам'янка, Суха Кам'янка, Тихоцьке. Ворог наростив наявне угруповання введенням окремих підрозділів зі складу 1-ї танкової армії", - наголошується в повідомленні.

Раніше радник глави ВП Олексій Арестович заявляв, що українські військові знищили практично всю 1-у танкову армію Росії, яка вважалася елітною і однією з кращих в РФ. За його словами, солдати цієї армії поховані під Харковом і Сумами.

Також повідомлялося, що війська РФ спробують оточити ЗСУ на Донбасі, рухаючись з боку Харкова і Маріуполя. Армія України перешкоджає перегрупуванню сил окупантів РФ.