Російський депутат від фракції "Справедлива Росія - за правду" Михайло Делягін запропонував своїм підписникам в мережі відповісти на питання, чи вважають вони доцільним нанесення Москвою ядерного удару по Азербайджану.

Фактично він запропонував завдати удару по державі. На території Росії - абсолютно кровожерливий нацистський режим, який ненавидить всіх навколо і загрожує своїм сусідам. Про це заявив український журналіст Денис Казанський.

У своєму Telegram-каналі він виклав пост зі скріншотом каналу Делягіна, де той запитує у своїх підписників, чи може Росія завдати ядерного удару по нафтовій промисловості Азербайджану, нібито переконаного "в безсиллі Росії, військовий ресурс якої спрямований на Україну".

​​"Депутат Держдуми РФ Михайло Делягін у своєму телеграм-каналі пропонує завдати ядерного удару по Азербайджану. Як глибоко помиляються ті люди, які вважають, що Росія обмежиться Україною. Там абсолютно упоротий кровожерливий нацистський режим, який ненавидить все навколо і загрожує всім своїм сусідам", - сказав Казанський.

Також він підкреслив, що той же Делягін раніше вже закликав окупувати Казахстан і відібрати у держави північний області.

Нагадаємо, Вірменія 24 березня звинуватила Азербайджан у наступі в районі Нагірного Карабаху. У Міноборони Азербайджану подібні заяви заперечували. Невизнана Нагірно-Карабахська Республіка (НКР) оголосила воєнний стан.