Останнім часом окупанти усе більше здаються у полон нашим військовим намагаючись врятувати своє життя та скористатися єдиним шансом повернутися додому живим, а не частинами або ж згоріти на українській землі.

Українці у свою чергу ставляться до полонених ще краще, ніж їх керівництво, яке, судячи з перехоплених розмов, вважає своїх підлеглих справжнім бидлом, постійно ображаючи солдатів та принижуючи їх.

Тому й зрозуміле бажання опинитис у полоні у людяних європейців, аніж загинути за ідеї скаженого бункерного діда.

Але й трапляються випадки, коли окупанти у полоні опиняють доволі випадково, як приміром герой одного з відео, яке зняли військові.

У ролику полонений розповідає, що коли зрозуміли, що потрапили до України, то всім стало вже дуже страшно. Вони випили з танкістами та він заснув, а коли прокинувся - техніка вже горіла і навколо лунали вибухи.

Чоловік зізнався, що хильнули вони добряче, тому він "узяв лівіше" коли йшов до своїх і замість місця розташування рашистів вийшов на наших військових. Можливо, саме тому він зараз і нагодований та живий, а не валяється разом з тілами своїх товаришів у канаві.