Міністерство оборони Азербайджану спростувало заяву російського Міністерства оборони про те, що Азербайджан нібито покинув свої позиції на території "Нагірного Карабаху".

"Ніяких змін у позиціях Азербайджанської армії в селі Фаррух і на навколишніх висотах, що є частиною суверенних територій нашої країни, не відбулося. Інформація про відступ підрозділів Азербайджанської армії з цих позицій не відображає дійсності. Наша армія повністю контролює оперативну обстановку", - йдеться в заяві азербайджанських військових.

Там нагадали, що в Ходжалінському районі Азербайджану немає села під назвою "Фурух", як кажуть в РФ. Назва згаданого села - Фаррух.

Також в Азербайджані спростували інформацію про порушення режиму припинення вогню з боку Азербайджану і поранення Азербайджанських військовослужбовців.

"Використання виразу "Нагірний Карабах" в заявах Міноборони Росії від 26 і 27 березня є неповагою до територіальної цілісності Азербайджану, визнаної і прийнятої міжнародним співтовариством, в тому числі РФ", - додали в Міноборони Азербайджану.

У мережі також опублікували відео з військовими Азербайджану у Фаррусі.