Російський пропагандист Володимир Соловйов, італійську віллу якого нещодавно конфіскували через санкції ЄС, поїхав відпочивати в скромний підмосковний пансіонат.

Фото Соловйова з пансіонату з'явилися в соцмережі. Як пише Telegram-канал "Двач", путініста там застали у вельми пом'ятому вигляді.

"Вечірнього мудзвона помітили в підмосковному пансіонаті, адже йому закритий в'їзд до Італії, а відпочивати треба. А що на ньому за одяг? Ватник в забарвленні посліду. Ну, або ж йому просто обхаркали пальто", - наголошується в публікації.

Однак, як виявилося, кардиган пропагандиста таки не простий-він з останньої чоловічої колекції французького бренду Essapmi і коштує майже 1,5 тисячі американських доларів. Однак надалі путінський посіпак не зможе купувати собі такі наряди, адже всі європейські бренди одягу покинули ринок Росії.

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов

Італія заарештувала вілли Соловйова

На початку березня стало відомо, що влада Італії наклала арешт на будь-які операції з двома віллами російського пропагандиста Володимира Соловйова. Загальна вартість цих вілл, які розташовані на озері Комо, становить 8 мільйонів євро.

Скандальні заяви Соловйова

Володимир Соловйов системно підтримував злочинні дії вищого керівництва РФ щодо вторгнення в Україну.

Варто відзначити, що заяви пропагандиста про посягання на українські території звучали вже не перший рік. Так, в листопаді 2020 року він заявляв, що і мільярдери, і весь російський народ "готовий скинутися на покупку південних регіонів, які зараз розташовані на території України". При цьому він сказав, що можна не обмежуватися тільки Одесою, а купити відразу "все до Придністров'я".

У квітні 2021 року в ефірі пропагандистського ток-шоу Соловйова на повному серйозі обговорювалася можливість застосування ядерної зброї – щоб нібито зупинити наступ військ НАТО на Донбасі.

14 березня цього року Соловйов в ефірі своєї пропагандистської програми почав погрожувати Європі і заявив, що Росія не зупиниться на війні з Україною. Після того, як проти нього самого ввели санкції, він заявив, що Захід повинен засунути санкції проти Росії "в дупу".