Рудий ліс - це стратегічний об'єкт Чорнобильської зони. Сьогодні ця територія як і раніше небезпечна. У військових РФ підвищилися шанси отримати опромінення.

Російські окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС ще 24 лютого - в перший день війни Росії проти України, викопали окопи в Рудому лісі в зоні ЧАЕС.

Про це повідомив у Facebook голова Громадської ради при Державному агентстві України з управління Зоною відчуження Олександр Сирота.

"Зазвичай не поширюю чутки, але таке гріх не поширити. Добрі люди кажуть (с), що [окупанти] (неценз.) нарили окопів у найстратегічнішому місці Чорнобильської зони - Рудому лісі. Хочеться побажати їм від щирого серця - рийте глибше, сидіть довше. Амінь", - йдеться в повідомленні.

Рудий ліс - це самий стратегічний об'єкт Чорнобильської зони. Близько 10 км2 ліси прилягають до Чорнобильської АЕС, в основному в північному і північно-західному напрямку. Сьогодні ця територія як і раніше небезпечна. Так що у російських окупантів тепер ще більше шансів отримати опромінення.

До слова, російські окупанти вже почали скаржитися на те, що вони отримують опромінення на ЧАЕС, проте командування все одно кидає їх у бій. Про це свідчить розмова одного із загарбників зі своєю родичкою, яку перехопила і опублікувала Служба безпеки України.

"Прикинь, ми там (під Чорнобилем, – ред.) два тижні стояли, і нас всіх в бій кинули. Наша держава, я всіх ненавиджу", - каже військовий.