Лукашенко боїться, білоруси, як можуть, чинять спротив волі диктатора, а військові відмовляються воювати з нашою державою. Але тим не менш, Україна має бути готовою до того, що у Білорусі знайдеться певна кількість військових, яка виконає злочинний наказ та перетне державний кордон.

Тому наші захисники постіно працюють над укріпленнями на кордоні з Білоруссю та готові зустрічати божевільних, яким заманеться вторгнутися до нашої держави.

Зрозуміло, що українці тримають наші позиції у суворій таємниці, але іноді зʼявляються іронічні відео, які ширяться мережею.

Зокрема, на одному такому жартівливому відео захисники попередили, що українці мають бути дуже обережними з білими мішками. Мовляв, білоруси думають, що у цих мішках ховають бульбу, тому будуть перти на них не дивлячись на втрати.

Тим не менш, наші захисники серйозно сприймають можливий наступ окремих частин з Білорусі але усі ми сподіваємося, що більшість сусідів приймуть зважене рішення та або відмовляться виконувати злочинний наказ вусатого фюрера, або здадуться у полон відразу після перетину кордону.

Це, принаймні, врятує їх життя у війні, яку їм не виграти і навіть не потрібно брати участі.