Відсутність у найспекотніші часи війни міністра оборони ворожої держави породжує масу чуток та пліток.

На росії вже висловлювалися припущення, що Сергій Шойгу зараз взятий під варту за провал війни, на яку особисто путін покладав великі надії. Адже блискавична війна мала показати всю міць російської армії і за кілька днів війська мали вже увійти до столиці України. Натомість, так звана спецоперація стала найбільшою ганьбою росії на десятки років, коли весь світ побачив оборваних бомжів та табуретки у танках.

Навіть резерви та кадирівці, яких масово відправляли до України на убій не справили жодного враження на наших бійців - їх ліквідували так само, як і інших російських бійців.

Подейкують, що провали та ганьба з Чорнобаївкою стала останньою краплею і міністр оборони країни-агресора мав сам засвідчити переконливі позиції військових та зняти відео для російської пропаганди на тимчасово окупованій Херсонщині. За словами російських аналітиків, це могло статися у першій половині березня. Тоді разом з головою генерального штабу Герасимовим, Шойгу мав продемонструвати, що на Херсонщині ситуація контрольована, російські війська захопили територію та готуються просуватися далі.

Але наші бійці могли зруйнувати цей план, завдавши чергового ніщивного удару по позиціям ворога і знищити верхівку командування рашистів.

Зараз не можна стверджувати, що все саме так і було. Але, принаймні, відсутність міністра оборони та голови генерального штабу країни-агресора у такі часи - викликає багато сумнівів та запитань.

Можна не брати до уваги відео, яке продемонстрував кремль 24 березня - подібну криву нарізку українські школярі роблять куди краще, ніж російські пропагандисти.

Тож, продовжуємо боротьбу далі і сподіваємося на краще. Слава Україні!