Рашистські військові помираються в Україні просто пачками і цього вже не можна приховати на росії.

Якщо пропаганда може запевнити росіян, що все гаразд і "операція йде за планом", то військові бачать, що багато їх сослуживців їдуть на війну і більше не повертаються.

Тому зрозуміло, що усе менше військових хочуть їхати вмирати за невідомо що. Відомий журналіст Роман Цимбалюк написав у своєму Фейсбук, що винахідливі десантники придумали, як "відкосити" від відрядження до України. Доводиться ламати руки-ноги.

"Військовослужбовці парашутно-десантних військ Російської Федерації, які знаходяться в пунктах постійної дислокації, знайшли спосіб як уникнути участі в бойових діях на Україні і при цьому зберегти свою посаду. Йдеться про нанесення собі травм середньої тяжкості у вигляді переломів рук або ніг. Статистика говорить сама за себе. У березні місяці середній показник травматизму особового складу під час виконання завдань повсякденної діяльності збільшився в сім разів", - пише Роман Цимбалюк.

Також журналіст наводить цифри травмувань особового складу:

  • 234 десантно-штурмовий полк (в/ч 74268, Псков) - 3 травми в лютому і 26 випадків травматизму в березні;
  • 217 парашутно-десантний полк (в/ч 62295, Іваново) – 2 травми в лютому і 15 в березні;
  • 247 десантно-штурмовий полк (в/ч 54801, Ставрополь) – 3 травми в лютому і 19 в березні;
  • 137 парашутно-десантний полк (в/ч 41450, Рязань) – 4 травми в лютому і 17 в березні.

Також журналіст додає, що це при тому, що в березні місяці парашутна підготовка в частинах парашутно-десантних військ не проводилася.