На ворога починають "полювання" місцеві мисливці, які уже відібрали більше 10 ворожих танків, іншої техніки, а також кулемети й автомати.

Про це повідомляють у пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

"На півночі області відбуваються бої з російськими окупантами, мова про охтирський напрямок. Крім того, продовжується так зване "гадяцьке сафарі" – мисливці вже не тільки з рушницями «полюють», а й відібрали в окупантів кулемети й автомати, а також більше 10 танків та іншу техніку. Вона передана Збройним силам України, відремонтована й уже працює на нашу армію", – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За його словами, до лав тероборони в області залучені близько 15 тис. людей.

"Хто не потрапив до Збройних сил, зокрема й ТрО, мають продовжити працювати. Економічний фронт також дуже важливий. Полтавщина нині тилова область, тому маємо тут забезпечити ефективну роботу економіки", – додав Лунін.

Начальник ОВА також зазначив, що до лікарень Полтавської області із Сумщини й Харківщини потрапили більше 500 поранених бійців і цивільних. Їм надано повну допомогу.

Як повідомлялося раніше, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли населених пунктів, ворожі ракети влучають в житлові будинки.