Про це свідчать опубліковані 17 лютого результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), пише Гордон.

На думку респондентів (які вважають, що розслідування велося необ'єктивно), на хід справи намагалися вплинути окремі олігархи, з якими пов'язаний Трухін (33,5%), керівництво партії "Слуга народу" (32%), президент України Володимир Зеленський (21,2%), керівництво МВС (19,7%), керівництво Державного бюро розслідувань (11,6%).

Серед усіх опитаних 52% вважають, що у зв'язку зі "справою Трухіна" Керівник ДБР Олексій Сухачов повинен піти у відставку.

У той же час 58% респондентів відповіли, що Зеленський несе персональну відповідальність за такі і подібні дії нардепів від "Слуги народу".

Всього про ДТП за участю Трухіна знають 79% українців.

Опитування проводилося 5-13 лютого серед громадян старше 18 років у всіх регіонах України, крім окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Криму. Було опитано 2004 респондента методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% – для показників, близьких до 50%; 2,1% – для показників, близьких до 25%; 1,5% – для показників, близьких до 10%; 1,1% – для показників, близьких до 5%.