Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, знаменита телеведуча і журналістка Оксана Марченко, поділилася в мережі новим відео, яке моментально стало популярним.

Відзначимо, знаменитість в коротких шортах і топі показала свої улюблені вправи для рук.

Варто вказати, що тренування знаменитість провела на свіжому повітрі, користуючись підручними засобами. На камеру Оксана закликала своїх прихильників не чекати спеціального часу і скаржитися на відсутність спортивного залу та спеціального обладнання.

За словами Марченко, якщо сильно захотіти, то результат можна отримати і в звичайних умовах.

«Не дивлячись на те, що літо закінчується, не втрачаємо спортивний запал! Отже, тренуємо руки. Це не просто, але, якщо регулярно робити ці нехитрі вправи, збільшувати кількість повторень і підходів, результат вас приємно здивує. Хлопцям, звичайно, це дуже просто, але дівчатам - в самий раз», - написала Марченко.

«У вас така гарна фігура, ви стимул для всіх», «Яка ви спортивна», «Красива», - писали люди в коментарях.

Нагадаємо, раніше Марченко показала фото свого дорослого сина Богдана. Так, хлопець, 28 серпня, відзначив своє 23-річчя.

Знаменитість виклала фото, де вона позує з сином раніше і зараз, показавши, як змінився її дитина. Дана публікація з'явилася на особистій сторінці Марченко в «Інстаграм».