Дочка Олени Кравець не сильно афішує своє життя і регулярно йде в підпілля, припиняючи публікувати знімки в соціальних мережах.

Але останнім часом Марія Кравець часто радує своїх шанувальників свіжими фотографіями в різних образах і навіть самі неуважні фанати помітили, як подорослішала і покращала молода дівчина.

Це явно позначилося і на чоловічій частині соцмережі. Важко не помітити, що Маша почала отримувати коментарі з зізнаннями в коханні. А деякі з них носять досить нав'язливий характер.

пост в Instagram Марії Кравець
пост в Instagram Марії Кравець

"Просто злість взяла коли побачив тебе на фотці. Нічого про мене поганого не думай. Написав бездумно...вибачити. Може бути через заздрість, може бути просто мені це все не подобається. Ти виросла класною і світлою дівчиною, тобою всі захоплюються, і я в тому числі. Так, часом я писав огидні повідомлення. Я просто боюся усвідомити, що ти мене ніколи не пробачиш. Сам собі роблю гірше. Пишу і думаю, що в тому є сенс і суть. Бісять твої фотки, які викладають магазини, і всі ці почуття зливалися у злість. Я ще молодий, тому наївний і вірю всяким коментарям, але почуття залишаються, і розумію, що мені байдуже, що про тебе пишуть. Можливо життя покаже кому хто дістанеться. І якщо судилося, то ти мене пробачиш. Просто в майбутньому я вже знав, з ким хочу створити щасливу сім'ю і побудувати міцні відносини. Ця дівчина-ти, тільки з тобою буду відчувати себе по - справжньому щасливим, може помиляюся-життя покаже. Але ніяка дівчина вже не замінить тебе. Тому розумію, що Люблю тільки тебе", – написав ціле любовне послання користувач 6908.army.

коментарі до посту Марії Кравець
коментарі до посту Марії Кравець

Крім цього, Маша отримує і масу захоплених коментарів.

"і я закоханий, як в перший раз", – зізнається regeneratory.

"Марія ти така красива !! 🙏🏼🥰🥰🥰🥰", – захоплюватися poliiinna.ts.

"тобі шалено йде чубчик♥️ крутишка", – пише anastasiavedyenyeva.