Журналістське співтовариство по всій Європі обурене ситуацією з закриттям двох українських телеканалів UkrLive і "Перший Незалежний". Про це заявив член комітету бундестагу з закордонних справ Петро Бистронь.

"Звичайно, вони нападають на незалежні ЗМІ. Ці телеканали створювали дуже якісний контент, а мільйони українців їх дивилися. Більше того, ці медіа не робили нічого протизаконного. І це не відповідає ніяким європейським стандартам, так просто взяти і закрити два успішних телеканали.

Ми дуже проінформовані про цей випадок-журналістська спільнота по всій Європі стежить за тим, що відбувається зараз з цими медіа в Україні", - підкреслив він.

На думку Бистроня, чинна українська влада закрила ці канали саме під зимові свята, оскільки думала, що тоді ця новина пройде повз увагу суспільства. Однак Європа уважно стежить і буде стежити за цією ситуацією.

"Звичайно, це дуже зрозумілий сигнал-якщо ти закриваєш телеканали, які були за мир, які намагалися налагодити нормальні відносини між Україною і Росією", – додав депутат бундестагу.