Як повідомляє Перший Незалежний, збанкрутілий Зе-режим боїться правди і ненавидить свободу слова. Влада вже давно перетворилася на" голого короля", якого висміює і не любить народ. Довіра до влади тане з кожним днем, рейтинги падають. Але замість того, щоб змінити курс, як вимагають громадяни, "голі королі" намагаються заткнути рот всім, хто показує їх бездарність, неспроможність, корумпованість і дурість. Тому антиконституційні репресії проти опозиційних ЗМІ посилюються.

Сьогодні під покровом ночі влада ввела черговий пакет антиконституційних санкцій РНБО проти телеканалів, які були створені на базі незаконно заблокованих в лютому опозиційних каналів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Санкції були введені проти ТОВ " Тайм медіа "(це телеканал "Перший Незалежний", створений журналістами "112 Україна", NewsOne і ZIK). І проти ТОВ "ТелеПростір" - телекомпанія, що мовить під брендом UKRLIVE.

"Зелений режим" не рахується ні з Конституцією, ні з думкою українських громадян. Йому плювати на критику і засудження міжнародного співтовариства. Влада нахабно ігнорує заяви представників Офісу Верховного комісара ООН з прав людини, в яких рішення президента України Володимира Зеленського про закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK назвали таким, що суперечить міжнародним стандартам у галузі прав людини. Замість того щоб зупинитися, влада посилює гоніння на свободу слова. Розправляючись з неугодними ЗМІ, перетворюючи державні канали в рупор своєї пропаганди, вони прагнуть утриматися при владі. Але це їм не допоможе!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV