Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка відразу ж після кривавих подій на Майдані в 2014 році покинула батьківщину і переїхала в Росію, написала зворушливий пост в честь своєї рідної країни.

Читайте нас у Google News!

Ані Лорак
Ані Лорак

До слова, знаменитість в День незалежності України виклала відео, де вона на великій сцені співає одну зі своїх україномовних пісень. В описі публікації Ані вказала, що дана пісня українською мовою - одна з найбільш її улюблених, підкресливши, що написала вона її сама.

Даний пост з'явився на особистій сторінці Лорак в «Інстаграм».

«Одна з моїх улюблених, одна з перших авторських пісень. Любов і біль, радість і печаль завжди йдуть поруч! Нехай добро завжди перемагає, зігріваючи серця людей! Зi святом, Україно!», - написала співачка.

Варто вказати, що в коментарях думки шанувальників розділилося на два табору. Одні вказували, що від поста Ані у них мурашки.

пост Ані Лорак у Інстаграм
пост Ані Лорак у Інстаграм

А ось інші, нагадали співачці, що вона підтримує агресора, тому їй коштувати забути про батьківщину. "Стільки скільки ви зробили для України - мабуть не зробив ні один артист! На ваших піснях виросло мої батьки та зростання я!", "Вас так не вістачає, ми дуже чекаємо! Віримо, что все буде добре и ми зустрінемось на Вашому концерті", "Сиди вже там і Росію вітай, "Як же я чекаю пісню українською від Вас", - писали люди в коментарях.