Відома телеведуча Маша Єфросиніна поділилася на своїй сторінці Instagram про що думає в останні дні літа. Відвертий та трохи сумний пост вразив підписників.

Маша ділиться, що в цілому не зрозуміла чи було літо насправді. Маша мала на увазі перш за все "Ну ось те літо, в класичному його варіанті - з відпочинком, облізлим носом та підсмаженою на сонці дупою.З вечірками через день, спонтанними подорожами та валізами в яких валяються в'єтнамки з попереднього літа в піску".

Складається враження ніби у телеведучої здали нерви, проте більшість підписників поділяє її думку.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна
Маша Єфросініна

"Ні весни, ані літа...були пів року нескінченої нової реальності. З шоком та біллю від новин, з прийняттям ситуації, з відчуттям найпотужнішого споріднення з близькими та усвідомлення крихкості усіх планів...", - продовжує думку Маша.

Та знаменитість не губить віру у краще та оптимізм, не дивлячись на сумну "ноту" поста.

А ще з неймовірно вірою, що все налагодиться. Ось я прокинусь одного ранку, відкрию новини, а там раз, і все у всіх добре"

Єфросиніна зачіпає також і тему міжлюдських відношень, з подругами або знайомими:

"Сьогодні всередині я відчуваю втому від постійного страху - я ніколи у своєму житті не проводила стільки часу з відчуттям, що треба побоюватися: обіймів, поцілунків, дверних ручок, піти на ювілей до рідної людини, замовити їжу в ресторані та відмовитися від неї, бачачи, що кур'єр без маски та рукавичок… Ще пів року тому навіть в галюцинаціях мені б не примарилося, що можна зустрітися з подругою на вечерю і закінчити її НЕ спустошеною пляшкою Піно Гріджіо, а спільним походом здати ПЛР "про всяк випадок"

На думку телеведучої не повинно бути так, коли захворів хтось із близьких замість думки про турботу, виникає думка про контакти.

Багато користувачів здивовані різкою переміною в Маші, та всі намагаються підбадьорити не лише її, а й один одного у коментарях.

Нагадаємо, що раніше "Українці" повідомляли про зворушливе вітання з днем народження від Маші свойому сину.