Українці не на жарт розізлилися через візит громадянина країни-агресорки, звинувативши його в цинізмі та пригадавши скандальні заяви про Україну.

Інформацією та фото росіянина в столиці поділився активіст Сергій Стерненко в своєму Telegram-каналі. Під дописом користувачі висловили своє невдоволення.

"Поки російські ракети летять у наші будинки, до нас у Київ приперся росіянин Дмітрій Биков. Він нам розкаже, як треба жити. Нагадаю, Биков казав, що доля Одеси поза російським контекстом буде жалюгідною, що окупація України СССР був найкращим варіантом нашого співіснування з росіянами та вимагав відкривати у нас російськомовні школи", – йдеться в його коментарі.

Сам Биков не підтверджував і не спростовував своє перебування в Україні. На фото можна побачити, що він стоїть в одному з дворів у футболці з синьо-жовтим серцем на ній. Позаду видно графіті та наліпку українського прапора, що може підтверджувати те, що письменник зробив кадр в українському місті.

пост Сергія Стерненка в телеграм
пост Сергія Стерненка в телеграм

Реакція користувачів мережі не змусила себе чекати. В коментарях під дописом вони вилаялися щодо присутності росіянина в Україні, запитали, хто і як його пустив, а також наголосили, що чекають введення візового режиму з Росією.

"Господи , як же мене це бісить. Інколи таке розчарування, що наші політики такі довбні", "Як цей непотріб пропускають через кордон", "Що по візовому режиму?" "Досить москалю вдягнути футболку з синьо-жовтим прапором, і всюди зелене світло", "Ще й на грудях синьо-жовте серце приклеїв. Нудить від такого, цинізм тих потвор зашкалює. Не лізьте до нас! Ми вам не раді", – йдеться в повідомленнях.